Header

Reklamační řád

Záruční doba a reklamace zboží

Záruční doba na veškeré zboží objednané v internetovém obchodě minibiogarden.cz je standardně 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem.

Veškeré reklamace jsou vyřizovány v souladu s ust. § 18 odst. 1 zákona č. 250/2007 CFU o ochraně spotřebitele ao změně zákona č. 372/1990 Sb. o přestupcích ve znění pozdějších předpisů.

Reklamace a postup při reklamovaní
Chcete-li zakoupené zboží reklamovat, předem nás prosím kontaktujte. Reklamované zboží (nejlépe až po dohodě s námi) zašlete prosím na adresu CIMIER Slovakia, s.r.o., Piešťanská 3, (Business Centrum Aquapolis) 917 01 Trnava, případně doručte osobně do naší prevádzky.Odporúčame Vám zboží zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží nám prosím neposílejte dobírkou! Do balíku přiložte kopii daňového dokladu, který jsme Vám poslali se zbožím a kopii ústřižku od doručovateľa.Po obdržení reklamovaného zboží Vás budeme neprodleně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na rychlém vyřešení problému:
– odstranění chyby
– reklamované zboží Vám vyměníme kus za kus,
– výměna za jiné zboží, které si vyberete (do hodnoty reklamovaného zboží)
– vrácení peněz.

Reklamace bude vyřízena v co nejkratším čase, nejpozději však do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží. Poštovné a jiné poplatky nevracíme, stejně ani poplatky na doručení reklamovaného zboží.

Vrácení zboží
Všechno zboží zakoupené v e-shopu minibiogarden.sk můžete bez udání důvodu vrátit do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. Odstoupit od smlouvy je nutné prokazatelným způsobem (písemně, e-mailem). Toto právo Vám vyplývá z § 12 Zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 CFU). Pozdější odstoupení od smlouvy již nelze.
Zboží je nutné zaslat na adresu: CIMIER Slovakia, s.r.o., Piešťanská 3, (Business Centrum Aquapolis) 917 01 Trnava, případně doručte osobně do naší provozu. Doporučujeme zboží zaslat jako balík doporučenou zásilkou. Zboží nám prosím neposílejte dobírkou! Do balíku přiložte kopii daňového dokladu, který jsme Vám poslali se zbožím a kopii ústřižku od doručovatele. V případě, že bylo zboží již zaplacen, peníze Vám vrátíme nejpozději do 10 pracovních dnů po obdržení vrácené zásilky, na účet, ze kterého jste zaplatili, případně jinou formou podle vzájemné dohody.

Od smlouvy nelze odstoupit v následujících případech:
– zboží je mechanicky poškozen
– zboží jeví známky používání

V případě neoprávněného vrácení zboží bude toto zboží vráceno zákazníkovi na jeho náklady.
Nekompletnost zásilky a poškození zboží
Nekompletnost zásilky nebo poškození zboží je nutné oznámit do 48 hodin od převzetí zásilky e-mailem na adresu info@minibiogarden.cz. Pozdější reklamace nekompletnosti zásilky nebo mechanického poškození výrobku nemusí být uznány.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem e-shopu!
 

Reklamační řád je platný od 1.4.2015
Za CIMIER Slovakia, s.r.o.
Jaroslav Krajčovič – jednatel společnosti